https://uklid.on-line-obchod.cz/templates/siteground-j15-76/images/header_img.jpg

Luxusní a ekologická drogerie, přímo od výrobce

Leštěnky na Automobily

Správná leštěnka na karoserie by měla: Účinně oživovat lak karoserie a zajišťovat dlouhotrvající lesk.Důležitá je i snadná aplikace. Zaručený výsledek s nejvyšší dávkou šetrnosti. Měla by udržovat povrch lesklý. Zakrývat i drobné rýhy v laku, které vznikají účinkem povětrnosti nebo mechanickým poškozením. Chránit karoserii tenkým voděodolným filmem silikonových olejů, které ani na silném  slunci nelepí a zajišťuje dlouhodobou ochranu proti povětrnostním vlivům. Měla by být vhodná pro  metalizované i běžné laky.
 

Leštěnku obvykle rovnoměrně naneseme na mokrý nebo suchý povrch karoserie, rozetřeme  a necháme působit, dokud
 nezaschne. Mezitím můžete stejným způsobem postupovat na dalších částech karoserie. Jakmile se na povrchu objeví suchý ochranný film, můžete ho jemnou tkaninou snadno vyleštit.

Chcete, aby váš automobil vypadal jako nový? Omyjte ho a naleštěte.

Péče o vzhled vozu je je pro některé lidi docela důležitá. Karoserie by neměla rezivět a plasty v interiéru šednout. Už na první pohled je jasné, že tradiční způsob ošetření houbou, šamponem a leštěnkou výrazně prodlužuje životnost exteriéru i interiéru vozu. Možná se vám zdá se vám použití kartáčů, houbiček a lešticích hadříků v moderní době poněkud zpátečnické, ale myčka také nevyřeší vše.

   Ruční mytí je totiž mnohem šetrnější než mechanické v myčce. Karoserie není vystavena tlaku kartáčů a netrpí použitím univerzálních přípravků. Výrobky pro ruční ošetření lépe chrání karoserii před následky provozu i povětrnostními vlivy.

 

Kvalitní autokosmetika však musí vyhovovat současným normám, nesmí tedy obsahovat žádné látky, které by byly škodlivé pro člověka či životní prostředí.

Vytisknout

Joomla SEF URLs by Artio