https://uklid.on-line-obchod.cz/templates/siteground-j15-76/images/header_img.jpg

Luxusní a ekologická drogerie, přímo od výrobce

Autokosmetika

Kvalitní a účinná autokosmetika  je pro auto velmi důležitá. Vyberete si autokosmetiku z pohodlí Vašeho domova.Vyberte si to, co je pro Váš automobil nejlepší. Jistě pak i zbudíte pozornost okolí a nejedno oko se za ním ohlédne.
V sortimentu autokosmetiky najdete například leštěnky, vosky, leštící pasty či šampony s lesknoucím účinkem.

 


Vyberte si z nabídky profesionální autokosmetiky a přípravků, které dennodenně používají k dosažení špičkových výsledků profesionálové v mnoha zemích celého světa.

Autokosmetika představuje chemické přípravky pro ošetření a čištění vozidel. Autokosmetiku lze rozdělit na autokosmetiku pro běžné čištění, autokosmetiku ochrannou a autokosmetiku renovační.
 

Autokosmetika pro běžné čištění, zahrnuje přípravky určené pro časté použití. Usnadňuje péči o automobil a výrazně zkracuje dobu, kterou je nutno pro čistotu vozidla investovat. Jde o autošampóny, čističe disků kol a disků, čističe skel, čističe sedadel a čalounění apod.

Mezi autokosmetiku ochrannou lze zahrnout všechny přípravky, které pomáhají chránit jednotlivé díly vozidel před stárnutím, znečištěním, ztrátou lesku, nebo barevného odstínu. Jde o ochranné přípravky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly, impregnace textilií atd.

 

Autokosmetika renovační slouží k navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí vozidelAutokosmetika: čistí, leští,  zakrývá, konzervuje, chrání

 

Vytisknout

Joomla SEF URLs by Artio